Akademickie Koło SEP nr 7 przy Politechnice Poznańskiej

Image

Jakub Głuchowski

Jakub Głuchowski

Student piątego roku elektrotechniki. Przewodniczący Akademickiego Koła SEP nr 7 przy Politechnice Poznańskiej oraz członek Zarządu Oddziału Poznańskiego SEP. Przewodniczący Studenckiej Rady Koordynacyjnej SEP. Jeden z głównych organizatorów Poznańskiego Dnia Elektryka. Organizator wielu szkoleń i wycieczek. Interesuje się motoryzacją, nowinkami technicznymi oraz wschodnimi sztukami walki.

Karolina Świt

Karolina Świt

Absolwentka elektrotechniki. W kole od 5 lat jako członek i wiceprzewodnicząca działa na wielu płaszczyznach m.in. przy organizacji i przeprowadzaniu rekrutacji, organizacji kursów i szkoleń np. czterodniowego kursu przygotowującego do egzaminu na uprawnienia w zakresie eksploatacji o napięciu do 1 kV, organizacja spotkań integracyjnych dla członków koła oraz spotkań wigilijnych, pomysłodawczyni i opiekunka tablicy koła w łączniku Wydziału Elektrycznego.

Adam Sakowski

Adam Sakowski

Absolwent elektrotechniki, w kole przez 3 lata pełnił funkcję sekretarza. Organizator szkoleń, uczestnik wielu konferencji, zawsze chętny do pomocy we wszystkich akcjach organizowanych przez koło. Członek IAESTE gdzie wspiera wymianę praktyk międzynarodowych oraz cykl warsztatów inżynierskich. Wielokrotnie brał udział w różnorakich wolontariatach. W wolnych chwilach wielbiciel filmów, seriali oraz gry na gitarze basowej.

Karol Kaczmarek

Karol Kaczmarek

Student czwartego roku elektrotechniki, skarbnik koła, pomysłodawca i organizator Poznańskiego Dnia Elektryka. Aktywnie wspiera działalność koła poprzez uczestnictwo w spotkaniach, delegacjach i projektowanie grafik. Entuzjasta literatury naukowej i technicznej. W wolnych chwilach majsterkuje dając upust swojej kreatywności. Jego motto brzmi: "prawdziwymi ograniczeniami są tylko ludzka wyobraźnia i prawa fizyki".

Lidia Kawka

Lidia Kawka

Studentka czwartego roku energetyki. Od dwóch lat aktywnie wspiera działaność koła tworząc fotorelacje ze spotkań i wydarzeń oraz materiały promocyjne. Współorganizatorka Poznańskiego Dnia Elektryka. W ramach hobby zajmuje się fotografią cyfrową i analogową oraz obróbką graficzną. W wolnym czasie eksperymentuje w kuchni.

Aleksandra Kopciowska

Aleksandra Kopciowska

Studentka czwartego roku energetyki. W Akademickim Kole SEP działa aktywnie od dwóch lat uczestnicząc w seminariach, szkoleniach, a także pomagając w organizacji wycieczek i Poznańskiego Dnia Elektryka. Poza studiami - pasjonatka podróży, zdrowego stylu życia i jazdy na rowerze.

Ewelina Prusaczyk

Ewelina Prusaczyk

Studentka czwartego roku energetyki. W Akademickim Kole SEP przy Politechnice Poznańskiej od trzech lat. Zawsze tam gdzie coś się dzieje, zawsze z wyciągniętą pomocną dłonią. Czynnie zaangażowana w życie koła, brała udział w takich przedsięwzięciach jak: dwie edycje Poznańskiego Dnia Elektryka, Walny Zjazd Delegatów SEP, kurs na uprawnienia eksploatacyjne do 1kV, wycieczki, kursy, szkolenia. Do tego miłośniczka podróży.

Kamila Szatkowska

Kamila Szatkowska

Studentka piątego roku elektrotechniki. W Akademickim Kole SEP udziela się od ponad dwóch lat. Aktywnie podejmuje się organizacji szkoleń, kursów, spotkań integracyjnych dla członków koła i uczestniczy w międzymiastowych konferencjach. Zajmuje się promocją koła w social mediach - prowadzi konto AK SEP na Instagramie. Uśmiechnięta, pełna energii, ma mnóstwo świeżych pomysłów. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.

Tomasz Chojnacki

Tomasz Chojnacki

Student czwartego roku na kierunku elektrotechnika o profilu praktycznym na specjalności sieci i automatyka elektroenergetyczna. Od trzech lat członek koła oraz członek grupy projektowej działającej przy kole. Interesuje się zagadnieniami związanymi z jakością energii elektrycznej. Miłośnik gotowania. W wolnych chwilach zajmuje się streamowaniem na swoim kanale na twitch.tv.

Artur Wielewski

Artur Wielewski

Student piątego roku elektrotechniki, od trzech lat aktywny członek koła. Poza uczestnictwem w konferencjach, działalnością organizacyjną oraz angażowaniem się w bieżące sprawy koła jest pomysłodawcą i przewodniczącym grupy projektowej. W wolnych chwilach prowadzi kanał AK SEP w serwisie YouTube.

Michał Zaniewski

Michał Zaniewski

Student czwartego roku energetyki. Od ponad roku aktywny członek Akademickiego Koła SEP. Czynnie włączał się w organizację dwóch edycji Poznańskiego Dnia Elektryka oraz XXXVIII Walnego Zjazdu Delegatów SEP. Zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu, miłośnik biegów długodystansowych oraz recenzent komiksów.