PARTNERZY STRATEGICZNI
Image
Image
Image
Image
PARTNERZY
Slider
PATRONI
Slider
INFORMACJE O FIRMACH
O FIRMIE

Firma Ekoenergetyka-Polska jest dynamicznie rozwijającą się spółką z branży elektromobilności z całkowicie polskim kapitałem. Tworzy i rozwija infrastrukturę ładowania dla samochodów i autobusów elektrycznych w całej Europie. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży zaowocowało współpracą z największymi producentami autobusów elektrycznych takimi jak: Solaris Bus & Coach, Daimler, VDL, Bolloré, Linkker Bus, Temsa oraz z operatorami transportu publicznego w Polsce i Europie m.in: Nobina Norge AS, MZA Warszawa, Brakar AS, MZK Zielona Góra, TMB Barcelona, HKL Helsinki, MPK Poznań. Ekoenergetyka - Polska Sp. z o.o. dostarczyła już swoje rozwiązania do ponad 55 miast w 11 krajach.

Ekoenergetyka-Polska z powodzeniem wchodzi na nowe rynki zagraniczne i wygrywa przetargi krajowe i zagraniczne na dostawę infrastruktury ładowania samochodów
i autobusów elektrycznych, stając się marką rozpoznawalną w Polsce i Europie. Ostatnie duże kontrakty między innymi dla francuskiego Régie Autonome des Transports Parisiens (RATP) oraz niemieckiego operatora Verkehrsbetriebe Hamburg-Holstein (VHH) umacniają pozycję Ekoenergetyki jako lidera w branży.

Jedną z kluczowych cech przedsiębiorstwa jest jego innowacyjność - firma kładzie ogromny nacisk na udoskonalanie i rozwój nowych produktów, które znacznie wyprzedzają obecne standardy rynkowe. Jednym z interesujących projektów jest „Autonomiczny system ładowania autobusów elektrycznych”. Projekt ma na celu stworzenie kompleksowego systemu „Opticharged”. System ma służyć ocenie potrzeb oraz proponować producentom pojazdów najbardziej optymalną infrastrukturę ładowania. Ekoenergetyka jako firma mająca odpowiednią wiedzę i doświadczenie chce stworzyć kompleksowe narzędzie ułatwiające szacowanie potrzeb potencjalnych klientów w odniesieniu do elektryfikacji floty oraz zapewniające infrastrukturę ładowania z wieloma wyjściami jak i inteligentnymi możliwościami przepływu mocy, uwzględniające jednocześnie potrzeby i wymagania ich floty.

Celem przedsiębiorstwa Ekoenergetyka-Polska jest nie tylko produkcja infrastruktury ładowania, ale przede wszystkim tworzenie kompetencji, technologii tu w Polsce. Firma przy wsparciu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju jest w trakcie realizacji pierwszego etapu budowy Centrum badawczo-rozwojowego nowych technologii w transporcie elektrycznym. Centrum będzie prowadziło badania nad technologiami systemów ładowania pojazdów elektrycznych, ich napędów z wykorzystaniem hybrydowych magazynów energii. Firma ma również w planie opracowywanie  nowych rozwiązań technicznych oraz innowacji produktowych.

Działalność firmy i jej wkład w rozwój elektromobilności są doceniane zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Spółka zdobywa liczne nagrody, m.in. Nagroda Gospodarcza Marszałek Województwa Lubuskiego 2018, Lider Elektromobilności 2018, Światowa Firma Worldwide Company 2019, Efektywna firma 2019, medal im. prof. Mieczysława Pożaryskiego; firma została zaproszona do elitarnego grona firm uczestniczących w Polskiej Wystawie Gospodarczej 2019 z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Tylko w minionym miesiącu otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Frost & Sullivan Best Practices Award, a także nagrodę Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości przyznawaną przez Dziennik Gazeta Prawna. Co więcej Prezes Bartosz Kubik zakwalifikował się do zaszczytnego grona finalistów konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku.

Ekoenergetyka-Polska działa na rynku elektromobilności od ponad 10 lat. Do tej pory firma dostarczyła ponad 500 stacji ładowania do 55 miast w 11 krajach o łącznej mocy prawie 45.000 kW. Infrastruktura polskiego producenta zasila pojazdy elektryczne m.in. w Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Francji, Rosji, Singapurze i w Niemczech. Każdego dnia zainstalowane stacje ładowania w trakcie ponad 1100 ładowań dostarczają do baterii pojazdów ponad 30.000 kWh energii elektrycznej.

Odwiedź nas na:

facebook.com/ekoenergetykaPolska

 

 

Image

EKOENERGETYKA POLSKA SP. Z O.O.
Rozwojowa 9
66-002 Nowy Kisielin

Image

Finder Polska Sp. z o.o.
ul. Malwowa 126
60-175 Poznań
www.findernet.com
finder.pl@findernet.com

O FIRMIE

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi: w Almese (Włochy), Sanfront (Włochy), S. Jean de Maurienne (Francja) oraz w Walencji (Hiszpania). Firma została założona w 1954 roku we Włoszech przez inżyniera Piero Giordanino. Pomimo globalnego zasięgu nadal pozostaje firmą rodzinną. Globalna sieć sprzedaży i dystrybucji pozwala zaopatrywać się w nasze produkty na całym świecie. Posiadamy 6 oddziałów zajmujących się sprzedażą na terenie Włoch i 26 filii rozsianych po całym globie. Produkty na rynek polski dostarczamy od początku lat 90. ubiegłego wieku. W 2016 powstała spółka zależna Finder Polska z siedzibą w Poznaniu. Jest to kolejny kamień milowy w historii firmy i działanie w celu ugruntowania pozycji i marki na lokalnym rynku.

PRODUKTY

Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 12,5 tys. produktów z grup przekaźników dla przemysłu, modułów interfejsowych, przekaźników nadzorczych, czasowych, do zastosowań w instalacjach komercyjnych i mieszkaniowych oraz całą gamę gniazd i akcesoriów. Oferta podzielona jest na następujące kategorie:

Przekaźniki: Przekaźniki PCB Przekaźniki przemysłowe Przekaźnikowe moduły sprzęgające Przekaźniki półprzewodnikowe (SSR) Przekaźniki z wymuszonym prowadzeniem styków Przekaźniki czasowe Przekaźniki nadzorcze

 

Komponenty automatyki przemysłowej i budynkowej: Mierniki zużycia energii Zasilacze Urządzenia przeciwprzepięciowe (SPD) Termoregulacja przemysłowa Przekaźniki impulsowe Wyłączniki zmierzchowe Czujniki ruchu Wielofunkcyjne automaty do klatek schodowych Zegary sterujące Ściemniacze Styczniki modułowe Programowalne termostaty pokojowe Produkty dla kolejnictwa i fotowoltaiki

Najbardziej rozpoznawalnymi elementami są przekaźniki przemysłowe oraz modułowe przekaźniki sprzęgające i przekaźniki czasowe. Jednak coraz większe sukcesy Finder odnosi w szerzej rozumianej branży automatyki za pośrednictwem rozwoju takich produktów, jak przekaźniki do obwodów bezpieczeństwa, półprzewodnikowe, nadzorcze, zasilacze, ograniczniki przepięć, liczniki energii oraz osprzęt do kontroli temperatury w obudowach i szafach sterowniczych. Finder znany jest nie tylko z automatyki przemysłowej, ale jest rozpoznawalnym graczem w szeroko rozumianej branży komponentów elektrycznych do obiektów mieszkalnych i handlowych, która rozciąga się na sterowanie oświetleniem, ściemniacze, zegary sterujące, termostaty i inne.

Najnowsze produkty z tej dziedziny są dedykowane do inteligentnych systemów automatyki budynków. Dzięki rozwojowi możliwości komunikacji w technologiach KNX, DALI, NFC, BLUETOOTH stają się coraz bardziej uniwersalnymi i przyjaznymi użytkownikowi komponentami.

STRATEGIA FIRMY

Finder produkuje przekaźniki elektromechaniczne w Europie od 1954 roku i posiada najszerszy zakres dopuszczeń jakościowych wśród wszystkich producentów przekaźników.

Jakość, innowacyjność, ciągłe badania i najnowocześniejsze technologie są siłami napędzającymi międzynarodowy sukces Findera. Dzięki międzynarodowej sieci sprzedaży obejmującej 26 przedstawicielstw krajowych i ponad 80-ciu wyłącznych dystrybutorów, produkty Finder są eksportowane na cały świat.

O FIRMIE

Spółka ORW-ELS powstała w 1995r. na bazie prac badawczych prowadzonych w ośrodkach naukowych Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższej Szkoły Fizyki i Chemii Przemysłowej w Paryżu ESPCI. Obecnie działalność ORW-ELS skupia się głównie na produkcji, handlu i świadczeniu usług z zakresu ochrony odgromowej oraz ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produktów. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami oraz raportami z badań przeprowadzonymi przez niezależne instytuty badawcze. Nasze produkty spełniają wymagania polskich norm, europejskich i norm krajowych państw Unii Europejskiej. Procesy działalności firmy podlegają rygorystycznej kontroli zgodności z wymaganiami normy ISO 9001 i wytycznymi Qualifoudre INERIS (Francuski Instytut Przemysłowy i ds. Ryzyka). Oryginalne rozwiązania techniczne zastosowane w produktach firmy zostały objęte ochroną patentową.

Naszym czołowym produktem jest piorunochron z wczesną emisją lidera GROMOSTAR. Wysoką skuteczność działania umożliwiło oryginalne rozwiązanie techniczne zastosowane w piorunochronie, chronione patentami w Polsce i w wielu krajach na świecie.

Piorunochrony GROMOSTAR są znane i cenione w Polsce i na całym świecie. Od wielu lat są stosowane do zabezpieczania budynków użyteczności publicznej, przemysłowych, domów mieszkalnych a także znajdują zastosowanie do ochrony przed porażeniem ludzi znajdujących się na terenach otwartych.

Image

ORW-ELS Sp. z o.o.
ul. Leśna 2,
37-310 Nowa Sarzyna
tel. +48 17 241 11 25
poczta@orw-els.com

Image
THEUSLED „TNC INVESTMENTS” SP. Z O.O. SP.K
Wałowicka 19 A
02-451 Warszawa
Poland

O FIRMIE

Firma TheusLED jest polskim producentem wysokiej jakości systemów oświetlenia przemysłowego, składającego się z opraw LED oraz zaawansowanej automatyki.

Tworzymy rozwiązania dedykowane – od analizy potrzeb, poprzez przygotowanie projektów, wykonanie i testowanie prototypów, aż po produkcję seryjną na zamówienie. Bierzemy także odpowiedzialność za montaż i instalację. W ostatnim roku zrealizowaliśmy ponad 60 dużych projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych w kraju i za granicą.

Zastąpienie tradycyjnych opraw na oświetlenie w technologii LED może redukować opłaty za energię o 50-60%, a po zastosowaniu systemów automatyki w niektórych obszarach nawet o 90%. Nasi inżynierowie przygotowują projekty oświetlenia pod kątem konkretnych potrzeb Klienta. Korzystamy z bardzo wydajnych diod LED (>220 lm/W) oraz zaawansowanych technicznie systemów automatyki, które na życzenie Klienta mogą współpracować z oprogramowaniem typu HMI/SCADA. Dzięki nim projektujemy optymalne systemy oświetlenia dla każdego obiektu: hal produkcyjnych, magazynów, indywidualnych stanowisk pracy czy też działów kontroli jakości.

Dla klientów z segmentu przemysłowego opracowaliśmy niezawodne oprawy przemysłowe PROMETHEUS o wysokiej wydajności świetlnej, z długoletnią gwarancją. Rodzina opraw składa się z kilku typów konstrukcji o mocach od 25W do 320W, ilość dostępnych kombinacji zwiększa możliwość stosowania różnych układów optycznych. Oprawy nie mają elementów szklanych, są nietłukące, a ich konstrukcja z rozłożonymi na dużych powierzchniach diodami średniej mocy umożliwiła uzyskanie pozytywnych wyników badań fotobiologicznych oraz otrzymanie atestu PZH.

Oprawy PROMETHEUS szczególnie dobrze sprawdzają się w trudnych warunkach. Ze względu na lekką, aluminiową konstrukcję mogą być instalowane w halach, gdzie obciążenie stropu jest bliskie maksimum, a także w obiektach, w których wysokość składowania wyklucza możliwość stosowania wielkogabarytowych opraw wiszących. Możliwość stosowania diod LED o podwyższonej odporności na szkodliwe warunki, występujące np. w zakładach AUTOMOTIVE, IP67 dla układu zasilania, IP66 dla układów optycznych oraz szeroki zakres temperatur pracy, od -25oC do +55oC umożliwiają bezawaryjną eksploatację opraw w zakładach produkcyjnych.

Dla zakładów o ekstremalnie trudnych warunkach pracy proponujemy szczelne oprawy typu SELENE. Występują w wielu odmianach różniących się długością i mocą oraz materiałem obudowy (PMMA, poliwęglan, szkło). Z parametrem IP67 (opcjonalnie IP68) mogą być używane zarówno jako oświetlenie główne, jak i stanowiskowe, w tym także z zasilaniem bezpiecznym 24VDC.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje także oprawy stanowiskowe, oświetlenie zewnętrzne (oprawy uliczne oraz naświetlacze renomowanej firmy FAELLUCE), oprawy do biur i pomieszczeń socjalnych oraz oświetlenie awaryjne.

Proponowane przez nas poziomy cen wykazują w analizach optymalny czas zwrotu z inwestycji, a niezawodna konstrukcja, warunki gwarancji oraz wsparcie techniczne dają poczucie bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania.

O FIRMIE

Grupa Enea jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Do Enei Operator należy sieć dystrybucyjna w północno-zachodniej Polsce (ok. 1/5 powierzchni kraju). W całej Polsce zatrudniamy ponad 16 tys. Pracowników, którzy tworzą innowacyjny koncern surowcowo-energetyczny. Do naszej Grupy należą dwie ważne elektrownie systemowe: Elektrownia Kozienice i Elektrownia Połaniec. W Grupie działa również Lubelski Węgiel Bogdanka – kopalnia jest głównym dostawcą surowca do należących do Grupy elektrowni. Nasza działalność obejmuje również energetykę cieplną w zakładach w Białymstoku, Obornikach i Pile oraz wytwarzanie energii elektrycznej w elektrowniach wodnych, wiatrowych i biogazowniach. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, a do naszego grona szukamy ambitnych osób otwartych na nowe technologie.
Image
Enea S.A.
ul. Górecka 1
60-201 Poznań
+48 / 61 884 55 44
+48 / 61 884 59 59
enea@enea.pl
Image
Mikronika
ul. Wykopy 2/4
60-001 Poznań
tel. +48 (61) 6655600
O FIRMIE

MIKRONIKA jest krajowym dostawcą rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej, opartych
o własne oprogramowanie i bazę sprzętową.
Firma zajmuje się kompleksowymi dostawami, tzn. projektuje, wytwarza, instaluje i uruchamia
na obiektach systemy automatyki przeznaczone dla różnych odbiorców.
Najważniejszym produktem firmy jest System Nadzoru, Doradztwa i Sterowania SYNDIS. Jest to
system typu SCADA / ADMS. System został zaprojektowany na podstawie doświadczeń i rozwiązań
z różnych gałęzi przemysłu w zakresie pomiarów, sterowania oraz przetwarzania i transmisji danych.
Zakres zastosowania systemu SYNDIS rozszerza się ciągle o nowe aplikacje i obszary zastosowań.
Klientami MIKRONIKI są w szczególności: generalni wykonawcy, operatorzy energetycznego systemu
przesyłowego (OSP), spółki dystrybucyjne energii elektrycznej (OSD), elektrownie i elektrociepłownie,
kopalnie, zakłady przemysłowe, zakłady użyteczności publicznej i wiele innych.
Mikronika dostarcza swoje produkty na terenie Polski i za granicą.
Potencjał firmy wzmacniają układy kooperacyjne, szczególnie w zakresie konstrukcji mechanicznych,
montażu elektronicznego i elektrycznego.
Firma wdrożyła i utrzymuje system zarządzania jakością (zgodny z normą PN-EN ISO 9001), system
zarządzania środowiskowego (PN-EN ISO 14001), system zarządzania bezpieczeństwem i higieną
pracy (PN-N-18001, BS OHSAS 18001) oraz system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO
27001).
Innowacyjność, rzetelność, otwartość na wymogi i potrzeby odbiorców, poparte działaniem w ramach
zarządzania jakością to źródła naszego sukcesu, ale także zobowiązanie na przyszłość.

Oferta
Przykładowe rozwiązania:
- SYNDIS RV system nadzoru, doradztwa i sterowania
- SYNDIS ENERGIA system bilansowania i zarządzania mediami energetycznymi
- SYNDIS SO-5 system automatyki dla obiektów, np. stacji elektroenergetycznych
- SYNDIS PQ system oceny jakości energii
- SYNDIS ES system ekspercki do monitoringu aparatury (np. transformatorów)
- SYNDIS RV AQUA - system sterowania odwodnieniem w kopalniach
Przykładowe grupy produktów:
- Urządzenia stacyjne (np. koncentratory, sterowniki, automatyki SZR/PPZ, zabezpieczenia)
- Urządzenia na potrzeby automatyzacji sieci i stacji SN/nn
- Urządzenia do systemów bilansowania i rozliczania energii energetycznej
- Specjalizowane urządzenia pomiarowo- sterujące
- Urządzenia transmisji danych w sieciach przewodowych i bezprzewodowych
- Panele wielomonitorowe LCD, terminale operatorskie i podzespoły wizualizacji danych
- Urządzenia do szerokopasmowej transmisji PLC (BPL) dla sieci SN i NN
O FIRMIE

Veolia Energia Poznań 
 jest producentem ciepła systemowego i energii elektrycznej w kogeneracji  oraz zarządza siecią ciepłowniczą. Zaopatruje w ciepło około 60% mieszkańców miasta, a także zakłady przemysłowe, instytucje użyteczności publicznej oraz centra handlowe i usługowe.  Kontynuuje 115-letnią tradycję energetyki w Poznaniu oraz 50-letnią historię miejskiej sieci ciepłowniczej, oferując swoim klientom innowacyjne i dopasowane do potrzeb usługi energetyczne. Poza Poznaniem zarządza także systemami ciepłowniczymi w 34 miejscowościach w województwach: wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim. Realizując założenia polityki zrównoważonego rozwoju grupy, tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania efektywne energetycznie, optymalne dla środowiska i społeczności lokalnych
Image
Veolia Energia Poznań S.A.
ul. Energetyczna 3
61-016 Poznań
Image

SONEL S.A.
Wokulskiego 11
58-100 Świdnica

O FIRMIE

Czas pozwolił nam zdobyć doświadczenie. Jesteśmy liderem na rynku!
Osiągnęliśmy wysoką pozycję dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu i funkcjonalności oferowanych produktów oraz ich dostosowaniu do wymagań rynku. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu tworzymy nowe konstrukcje przyrządów pomiarowych, w pełni dopasowane do oczekiwań użytkowników. "Wiedza, profesjonalizm, doświadczenie" to nasza mantra. Zaangażowanie, dociekliwość i rozwiązywanie trudnych przypadków stanowi codzienność dla naszych specjalistów!

O FIRMIE
Podstawowe przekonanie, które nam przyświeca: WYPADKOM MOŻNA ZAPOBIEGAĆ.

Nasza oferta skierowana jest właśnie na ten cel. Pomożemy zaplanować działania, a na szkoleniach nadamy kierunek, aby zachęcić do zastanowienia się, co złego może się wydarzyć i jak możemy ograniczyć prawdopodobieństwo dojścia do wypadku, który w konsekwencji może doprowadzić do obrażeń ciała, zniszczenia mienia czy utraty zaufania rodziny, przyjaciół, pracowników i klientów.

NETKONF to zespół wykwalifikowanych specjalistów, w którego skład wchodzą służby BHP, członkowie SEP z uprawnieniami, służby PPOŻ. oraz ratownicy medyczni.

Nasze usługi świadczone są przez praktyków i specjalistów z wieloletnim stażem. Zapewnia to naszym Klientom wysoki stopień bezpieczeństwa powierzonych nam obowiązków. Dzięki doświadczeniu w branży zapewnimy profesjonalne i merytoryczne usługi z zakresu BHP, ppoż. i pierwszej pomocy odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Podstawą naszych działań są przepisy prawa. Nasza oferta obejmuje m.in.  

Zapraszamy https://bhp.netkonf.pl, email: bhp@netkonf.pl tel. 503913748

Image
NetKonf Małgorzata Jurczok

Usługi BHP, PPoż, Ratownictwo
tel: 503-913-748
email: bhp@netkonf.pl